Pred tromi rokmi otriasol slovenskou hudobnou scénou konflikt medzi dvomi mladými hviezdičkami, ktoré si prostredníctvom skladieb vymieňali štipľavé odkazy. Aj keď v tom čase to vyzeralo tak, že si už nikdy neprídu na meno, dnes je už všetkému inak a z Dominiky Mirgovej a Aless sa stali kamošky.

„Aj keď nemám Air Maxy, aj s Conversami som se*y. Vravíš, že ideš hore, no Jaroš ti píše texty. To nemusia skúmať vedci, plynie z toho, že ste mimo všetci,“ týmito slovami si v roku 2015 vtedy 16-ročná raperka Aless rypla vo svojej skladbe Narodená pre výhru do speváckej kolegyne Dominiky Mirgovej.

Domču spomínané verše nenechali chladnou a Aless venovala poslednú časť svojej skladby Pódium. „Stretla som sa s ňou na koncerte, povedala, že sa jej veľmi páči moja tvorba, páčia sa jej moje skladby a že by chcela byť ako ja. O pár rokov si ma vzala do huby, asi si myslela, že po mojom chrbte pôjde hore… Je za tým Ego…“ 

V roku 2016 si raperka sadla aj do Sajfovho kresla v internetovej relácii Level Lama, kde sa jej moderátor na rovinu spýtal na konflikt s Mirgovou. Aless priznala, že ona bola spúšťačom hádky, keď sa vyjadrila, že síce Superstaristka z Trnavy spieva, že ide hore, ale texty si nepíše sama. Sajfa sa raperky tiež opýtal, či sa niekedy stretli a objali v zákulisí. „Nie, vôbec, nikdy, toto nepríde,“ vyjadrila sa pred dvomi rokmi Aless.

Dnes je už ale všetkému inak. Obe speváčky totiž na svojich instagramových profiloch šokovali fanúšikov spoločnou fotkou. „Ďakujem za každého človeka, ktorý dokáže odpúšťať. Nikto z nás nie je dokonalý, učíme sa na vlastných chybách a ja som veľmi vďačná, že sme si s Domi dali este ,,šancu”. ?❤ PS.: vidím to na nový track…,“ napísala Aless k spoločnej fotke s Domčou, pričom hashtagmi #Forgiveness #Love#Peace #Aless #BTW #Real ešte viac pritvrdila. „Nikdy som nebola z tých, ktorá by súdila bez dôvodu… Áno, človek robí chyby na to, aby sa vďaka nim učil. Dôležité je vedieť odpustiť… povzniesť sa – dať občas druhú šancu ??? Ďakujeme za skvelý obed,“ vylilala sa pri rovnakom zábere Mirgová. Tak baby, my už teda čakáme na tú spoločnú skladbu :)

Zdroj/Foto: Instagram