Nepríjemné akné nie je iba záležitosťou tínedžerov, mnoho ľudí sa s ním musí pasovať aj v dospelom veku. Skúsenosti s ním majú i populárne dámy, ktoré sa dnes pýšia dokonalou pleťou. Okrem najsledovanejšej slovenskej influencerky Lucie Javorčekovej o zdravotnom probléme prehovorila známa speváčka a herečka Mamba Dasha!

Dáša Šarközyová sa teší z krásnej a závideniahodnej pleti, avšak nebolo to tak vždy. Na Instagrame priznala, že v puberte bojovala s ochorením menom akné. ,,Našli mi stafylokoka na mandliach… Mandle išli von a do dvoch dní som mala krásnu čistú pleť…,“ uviedla príťažlivá Mamba. V roku 2020 sa ale jej telo zbláznilo a nepríjemné vyrážky boli späť.

,,Pojašili sa mi hormóny… Výsledok vidíte na fotke vo videu… bolela ma celá tvár, na tvári som mala doslova „hrudy“, ktoré sa nedali ani zakryť mejkapom… nič nepomáhalo a ja som bola vďačná za rúška a karanténu… Obehala som si lekárov, urobila krvné testy a nasadili mi lieky… popri tom som sa trpezlivo o pleť starala, aby nevznikali nejaké „trvalé škody“,“ odhalila hviezda aktuálneho muzikálového hitu Bodyguard.

Trvalo viac ako polroka, kým sa tvár talentovanej umelkyne vrátila do poriadku. Ľuďom s podobnými ťažkosťami Dáška odkazuje, že sa o pleť treba starať nielen zvonku, ale najmä zvnútra.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dasha mamba Zdroj/Foto: Instagram/mambadasha