Rodinka známeho československého páru sa v stredu rozrástla o nového člena! MMA zápasník Karlos Vémola a modelka Lela Ceterová sa tentokrát tešia z chlapčeka. Avšak mamičke situáciu skomplikovalo ochorenie Covid-19, ktoré dostala pár dní pred pôrodom.

Známy český športovec od včera vo veľkom oslavuje. Ako napísal na svoj Instagram, alkohol bude tiecť potokom. Dôvod je však naozaj krásny – Karlos Vémola sa stal štvornásobným otcom. Jeho snúbenica Lela Ceterová mu priviedla na svet druhé dieťatko.

32-ročná blondínka na svojom profile priznala, že bol pre ňu pôrod psychicky veľmi náročný. Pár dní pred ním totiž dostala už po druhýkrát Covid-19 rovnako tak Karlos a ich dvojročná dcérka Lili.

,,Veľmi sme sa s Kajom tešili na tento krásny okamih narodenia nášho druhého dieťatka, avšak kvôli covidu nemohol byť pri pôrode. O to viac sa teším, keď budeme môcť byť spolu všetci štyria,“ napísala Lela k fotografii s krásnym novorodeniatkom, ktoré dostalo netradičné meno. Rodičia ho pomenovali Rocky, a to po bojovníkovi Rocky Balboaovi.

Šťastná mamička sa zároveň poďakovala celému tímu lekárov a sestričiek, ktorí jej boli počas životnej udalosti nápomocní, a v neposlednom rade aj milovanému Karlosovi. K malému Rockymu srdečne blahoželáme a celej rodinke prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola