Rozchody nebývajú ľahké a často sa stáva, že sa ohrdnutý partner urazí a zosnová pomstu. To je prípad aj tohto Slováka, ktorý sa po kopačkách poriadne strápnil a svojej ex urobil niečo, na čom sa smeje celý internet.

Slovenka zrejme netušila, akého lúzra mala za frajera celých 7 mesiacov, keď sa s ním dávala dokopy. Po čase jej totiž navrhol, aby spolu začali bývať, no keďže sa dievčina na to ešte necítila, odmietla a rozišli sa. Na tom by nebolo nič neobvyklé, keby sa chalan neurazil a nezačal robiť zúfalé činy: „Po 7 mesiacoch som sa rozišla s priateľom, lebo som neprijala jeho návrh ísť k nemu bývať. On bol však ten, kto mi hodil moje veci a pourážal ma. No keď som ho žiadala, že chcem prestávku, vypýtal si naspäť jeho veci s tým, že chce odo mňa aj 260 eur za maľovanie bytu a za benzín, čo za mnou chodil…,“ rozčúlila sa na internete mladá žena, ktorá dostala od svojho ex faktúru.

Na to sa ozvala ďalšia, ktorá jej vtipne odvetila: „Buď rada, že od teba nechce črepník za 8 eur a ďakuj Bohu, že nemáš s takým debilom dieťa.“ Našli sa aj vtipálkovia, ktorí žene radili, aby si aj ona vyúčtovala za s*x, spoločne strávené hodiny či upratovanie. No nie sú niektorí chlapi naozaj magori? :D

Zdroj: Facebook