Bývalá hviezdička niekdajšej reality show Hotel Paradise je dobre známa tým, že jej nerobí žiadny problém postaviť sa pred objektív v poriadne pikantných pózach.  Napriek tomu však Nela Slováková opäť pred pár dňami všetkých zarazila, keď na prestížnu spoločenskú udalosť zavítala v pekelne odvážnej róbe.

Atraktívna blondínka sa koncom minulého týždňa zúčastnila na Gala Plese v Brne, ktorý bol spojený s finálovým večerom súťaže Miss & Mr. Look Bella 2018. Jeho súčasťou bola i originálna prehliadka v plavkách pochádzajúcich práve z Nelinej vlastnej dielne. Víťazka Hotela Paradise si tak buduje úspešnú kariéru vo svete módy.

nela slovakova

Známa Česka sa na podujatí objavila v neprehliadnuteľných šatách, ktorými na seba strhla nemalú pozornosť. Biela luxusná róba bola totiž možno ešte odvážnejšia než samotné plavky predvádzané krásnymi modelkami.

Pri podrobnejšom pohľade na Nelin outfit pozornému oku neunikne jeden veľmi podstatný detail – sebavedomá plavovláska spodnú bielizeň nechala doma a na galavečer sa dostavila úplne naostro. Slováková musí byť teda zrejme skutočná profíčka, keďže sa jej za celý večer podarilo udržať všetko na mieste tak, aby náhodou neodhalila viac, než by sa na dámu v spoločnosti patrilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

nela slovakova

Zdroj: Instagram/Nelaslovakova | Foto: Instagram/Nelaslovakova, Facebook/NelaSlovakova