Ubehlo už neuveriteľných 6 rokov, odkedy sa mladá blondínka stala celkovou víťazkou jojkárskej reality show Hotel Paradise. Nela Slováková si vtedy domov odniesla poriadny balík peňazí a napriek skončeniu súťaže rozhodne neupadla do zabudnutia!

Kontroverzný projekt, ktorý vtedy TV JOJ odvysielala z prostredia exotickej Dominikánskej republiky, priniesol množstvo pikantných situácií a hviezdičiek, pričom niektoré z nich sa dodnes držia na scéne. Okrem známej playmate Zuzany Plačkovej sa podarilo zviditeľniť aj Nele Slovákovej, ktorá si už stihla za ten čas vytvoriť pevnú základňu fanúšikov.

nela slovakova

Česká modelka je známa tým, že jej nerobí žiadny problém ukazovať sa verejne v pózach, ktoré by si mnohé ženy dovoliť nemohli. Niet sa ani čomu diviť, veď sa môže pýšiť dokonalými krivkami. Svoje telo nebojácna plavovláska pravidelne vystavuje na obdiv aj na sociálnych sieťach, kde je za to odmeňovaná tisíckami lajkov.

nela slovakova

Tentokrát Nela zverejnila poriadne odvážny záber z vane, kde jej vytŕčajú prednosti, o akých mnohé dámy len snívajú. Hoci malo ísť len o nevinnú fotku, ktorou chcela kráska vyhlásiť najnovšiu súťaž, pozorné oči fanúšikov zaujalo práve jej poprsie. „Dobrý den, kozy ven,“ zavtipkovala si jedna z komentujúcich. „Ja nesúťažím, len musím podotknúť, že by som chcela, aby moje prsia vyzerali tiež takto dobre, keď ležím,“ priznala sa ďalšia fanúšička.

Nelinu provokatívnu fotku z vane si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/NelaSlovakova | Foto: Instagram/NelaSlovakova