Krátky pobyt slávnej rodiny Geissenovcov na Slovensku sa skončil. Kým niektorí sledovali jojkárske premierové epizódy reality šou s nadšením, iným našincom sa pri pohľade na určité scény prudko dvíhal tlak.

Je otázne, či toľko medializovaná návšteva milionárskeho klanu skutočne padla na úrodnú pôdu. Keď totiž zástupcovia televízie JOJ vyzvali divákov, aby sa k dobrodružnej ceste Geissenovcov na Slovensku vyjadrili, dočkali sa pobúrenia.

geissenovci

Štvorčlenná posádka v zložení Robert, Carmen, Shania a Davina pri potulkách Bratislavou nie vždy prejavovala zaujatie. Štáb si pre nich pripravil mnoho lákadiel v podobe prehliadky Bratislavského hradu, plavby po Dunaji či jazdy v pretekárskom aute na Slovakia ringu. Kompetentní bohatú famíliu neustále obskakovali a fanúšikovia sa predbiehali v tom, kto skôr získa spoločnú fotografiu alebo autogram.

Keď ale prišlo na luxusnú 7-chodovú večeru, Geissenovcom sa vybrané špeciality akosi nepozdávali. Kuchári im pritom zostavili exkluzívne menu, no mladé slečny si napokon objednali len rezne. Pompézne jedlá boli vraj na rodinku prehnané, v reštaurácii sa teda napriek ponuky siedmich chodov dočkali veľkého sklamania.

carmen geissen

Aj tento moment divákov poriadne naštartoval. ,,Vyhodené peniaze, toto nebol dobrý nápad,“ oborila sa jedna zo sledovateliek na Instagrame. ,,Že Sulíka hanba nefackuje, na toto sa míňajú štátne peniaze?“ hnevala sa ďalšia. ,,Nič si nevážia a to mali neviem aké pekné jedlá,“ sklamane sa pridala iná žena. Podľa diváckych reakcií na sociálnej sieti je zjavné, že sa Slovensko o blaho rodiny Geissenovcov možno snažilo až príliš.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

geissenovci instagram

Zdroj|Foto: Instagram/Tvjoj