Všetci fanúšikovia Nicki Minaj sa včerajšieho večera nevedeli dočkať. Americká star mala totiž v Bratislave odpáliť veľkolepú šou. No potom, ako nechala ľudí čakať viac ako štyri hodiny, šokovala slovami o tom, že jednoducho nevystúpi. Všetci prítomní tak ostali poriadne nahnevaní, a to vrátane celebrít na čele s Majkom Spiritom, ktorý mal byť jej predskokanom.

Nestáva sa často, aby na Slovensko zavítali hviezdy svetového kalibru. Na koncert Nicki Minaj sa preto vybralo množstvo našich celebritiek, ktoré však rovnako ako ostatní Nickini fanúšikovia ostali v poriadnom šoku. Svoj názor následne vyjadrili na sociálnych sieťach, pričom na adresu známej raperky nešetrili vulgarizmami.

,,Mohol to byť super večer, keby aspoň tá americká hviezda, či z ktorej ri*ti je, vystúpila. Keby viem, som mohla doma ležať v posteli a kukať filmy, nie vidieť pekne zahrané priam na Oscara divadlo, ako ju to veľmi mrzí, že nevystúpi. Keby brzda chcela, aspoň dačo mohla zahučať do mikrofónu, nie sa tam falošne ľutovať. Kamoške som chcela splniť sen, že ju konečne uvidí rapovať a namiesto toho jej ostali oči pre plač a myslím si, že nebola jediná, ale všetci ostali sklamaní po 5-hodinovom čakaní na show, ktorá neprišla,“ vyjadrila sa Zuzana Plačková, ktorá ju okrem iného častkovala i označením pi*a.

,,Nech ide do pichi,“ takto zase znela reakcia Majka Spirita, ktorú na video zachytil jeho kolega Separ. Majk mal totiž na Nickinom koncerte vystúpiť ako predskokan, takže jeho pobúrenie bolo absolútne na mieste. Separ ju však taktiež nešetril. ,,Po tom, čo 150 rokov necháš čakať ľudí jak úplná pi*a na svoj koncert a potom za*ebať výhovorku, že budova nemá dostatočnú elektrinu na to, aby tam rozložili tvoje kolotoče, ko*ot. Čo tebe je*e, to je strašné,“ okomentoval situáciu jeden z najpopulárnejších slovenských hudobníkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Keď už nič, aspoň toto video.. Som smutná, tešila som sa ako malá..“ zanechala odkaz na svojom Instagrame slovenská speváčka Aless. Mladej hviezdičke sa dokonca podarilo Nicki, ktorá vyzerala ako mierne sfetovaná, zachytiť poriadne zblízka.

Reakcie slovenských osobností tak hovoria asi za všetkých sklamaných fanúšikov 36-ročnej Američanky.

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, separ__dms, aless_capparelli, majkspirit, Streamable, YouTube