Sociálne siete zaplavilo otrasné video, na ktorom sa malé dievčatá natočili pri týraní nevinného psa. Z krátkej nahrávky je tiež zjavné, že neznáme slečny sa pri bitke bezbranného tvora výborne zabávajú. Množstvo rozzúrených ľudí tak začalo príspevok vo veľkom zdieľať s cieľom zistiť o mladej blondínke čo najviac informácií.

Neuveriteľný prípad sa stal v susednej Českej republike. O tom, že správanie dnešnej mládeže už niekedy nepozná hraníc, svedčí aj najnovšie video šíriace sa internetovými kanálmi. Po drsnej bitke školáčok v Košiciach tak prichádza na rad mladá Češka, ktorej vek podľa odhadu nepresahuje ani 12 rokov – práve ona sa stala hlavnou hrdinkou videa, ktoré slovenský i český národ poriadne pobúrilo.

Dievča si totiž dlhé chvíle pri pobyte vonku skrátilo krutým zaobchádzaním s nevinným psom. Počas bitky na tmavú sučku pokrikuje „ty zlobivá holka“, a pri týchto slovách ju kope i mláti do tváre. Po celú dobu sa na ohavnom skutku dokonca aj s kamarátkou výborne zabáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mnohé stránky zaoberajúce sa starostlivosťou o zvieratá tak otrasnú nahrávku šíria ďalej medzi ľudí, aby sa o nerozvážnom konaní sebavedomej slečny dozvedelo čo najviac osôb. Je priam poľutovania hodné, akých otrasných činov sú dnešní mladí ľudia schopní.

Video, v ktorom dievča bije psa, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/_the_power_dogs