Hoci sa Lívia zdržala v reality show Farma 10 len tri týždne, aj za ten krátky čas sa stala v súťaži pomerne výraznou postavou. Najviac ju asi zviditeľnilo jej vysoké sebavedomie a románik s ďalším farmárom Mišom Gajdošechom.

Po napínavom piatkovom dueli, v ktorom si zmerali sily dve mladé hráčky Daniela Urbanová a Lívia Chvostíková, musela druhá menovaná statok opustiť. Pravdepodobne najviac za ňou smúti práve jej nový priateľ, ktorý po jej odchode pôsobil dosť skleslo.

farma livia miso

Vypadnutá banditka sa takmer bezprostredne po odvysielaní duelu vyjadrila na sociálnej sieti, pričom poďakovala za prejavenú podporu od mnohých fanúšikov. Odvtedy síce prešlo len pár dní, no pocity bývalej farmárky sa už stihli trochu pozmeniť. Tentokrát Líviu vyspovedali moderátori počas nakrúcania markizáckeho Telerána, kde prirodzene prišla aj otázka týkajúca sa jej nového vzťahu. Kráska sa o modelovi vyjadrila veľmi pekne, nakoľko mu drží palce, aby to všetko zvládol a bojoval ďalej aj bez nej. No pri otázke ohľadom reakcií jej okolia, už trochu zvážnela.

livia chvostikova

Plavovláska priznala, že v civilizovanom svete musí na svoju osobu čeliť aj negatívnym ohlasom. „To, že som sa dala dokopy s Michalom, to bolo také negatívne. Neviem, čo ľuďom na tom vadí,“ dodala trochu sklamane. Okrem toho spomenula aj fakt, že niektorým divákom tiež prekážalo jej priveľmi sebavedomé vystupovanie.

Celý rozhovor s Líviou

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma2018_official