Šou Československo má talent sa pomaly blíži do svojho konca, avšak čakajú nás ešte semifinálové kolá a veľké finále. Jedným z adeptov na výhru je aj mladý rapový talent zo Šamorína, ktorý sa už teraz môže tešiť obrovskému úspechu.

Koncom septembra ovládol Talent a následne celý internet Gábor Bokor zo Šamorína, o ktorom porota prehlásila, že je najlepším raperom v celej 7-ročnej histórii šou a rozhodne patrí na veľké pódiá. Odkaz mu prostredníctvom našej redakcie zaslaj aj jeden z najobľúbenejších slovenských hudobníkov. „Šikovný chalan a držím mu palce,“ vyjadril sa na Bokiho adresu Kali.

Gabor Bokor

Uvidíme ho v semifinále?

Budeme však môcť Bokiho vidieť aj v semifinále? To sa dozvieme až v sobotu. „Semifinále ešte nie sú isté. Najprv sa porota musí rozhodnúť a až vtedy sa dozviem, či som na ceste do finále. V sobotu večer budeme múdrejší,“ prezradil raper, ktorého ďalší osud v súťaži je tak zatiaľ v rukách porotcov. To, čo je ale isté už dnes, je, že sa 23-ročnému fešákovi podarilo naštartovať poriadne úspešnú kariéru.

Gabor Bokor

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Príjemný šok

„Ľudia ma na ulici spoznávajú, fotia sa. Získal som tisíce fanúšikov a moje čísla na YouTube narástli dosť brutálne! Koncerty pribúdajú stále. V decembri budem doma len 24-ho, ale mne to nevadí, pretože toto som chcel vždy,“ pochválil sa nám Boki. Okrem toho ale prezradil šokujúcu novinku, ktorá určite poteší všetkých jeho fanúšikov. „Začal som pracovať na novom albume a vyjde budúci rok,“ s radosťou sa podelil o dobrú správu talent, ktorému držíme palce, aby to v šou dotiahol čo najďalej.

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/bokmajster