Morgan King je mladá mamička, od ktorej by si mnohé z nás mohli brať príklad. Sama vychováva malú Korbyn, brigáduje v reštaurácii, aby si zarobila aspoň niečo navyše a zároveň sa rozhodla začať študovať. Aj keď sa snaží, aby všetko stíhala, občas to predsa len nejde presne podľa jej predstáv.

Morgan nedávno zmeškala v škole dôležitú prednášku, pretože nezohnala pre svoju trojmesačnú dcérku opatrovateľku, a tak musela ostať doma. Napísala profesorke mail, aby jej vysvetlila, prečo sa na hodine nezúčastnila a dostala odpoveď, ktorú nečakala:

“Ahoj Morgan,

Premýšľali sme, kde si bola. Mrzí ma, že problémy so strážením boli dôvodom, prečo si dnes zmeškala hodinu. … Do budúcnosti, ak budeš mať problém nájsť niekoho, kto by Korbyn postrážil, prosím, neváhaj a prines ju so sebou do triedy. Bude mi potešením ju držať pokiaľ budem prednášať, aby si ty mohla dávať pozor a písať si poznámky. Pracujem na katedre Štúdií o deťoch a rodinách, takže aké by to bolo hrozné, keby som nebola ochotná mať detskú návštevu na našej hodine? Túto ponuku myslím vážne – jednoducho prines Korbyn so sebou! … Daj mi vedieť, ak je aj iný spôsob, ako by som ťa mohla podporiť!

Dr. Sally B. Hunter, PhD”

Ako napísala rozčarovaná žena na Twitter, z prístupu svojej profesorky bola dojatá a veľmi vďačná. Takýto ústretový krok totiž pre Morgan znamená veľmi veľkú pomoc.

Zdroj: boredpanda.com / Foto: Instagram