Porotkyňa tohtoročnej Superstar dokončila svoju prácu v speváckej súťaži a teraz sa venuje už iba koncertovaniu a vlastnej tvorbe. Nezabúda však ani na poriadny odpočinok, ktorý si dopriala práve počas slnečného víkendu, s čím sa pochválila i všetkým fanúšikom. 

Na Instagrame totiž vystavila na obdiv svoje ženské krivky iba v plavkách na čiernobielej fotografii. Katka je krásna žena, ktorá si to i uvedomuje, no na takéto odvážne zábery u nej nie sme celkom zvyknutí. V plnej paráde zapózovala priamo pri bazéne, kde si užívala slnečné lúče a ostatným odkázala: „Urobte dnes pre seba niečo, za čo vám vaše ja možno zajtra poďakuje. Krásnu nedeľu.“

Na speváčkinom Instagrame sa to momentálne iba hemží fotkami z koncertov v Čechách i na Slovensku. Pred týždňom sa na jej účte objavila i krásna fotografia z afterparty Superstar, kde pózuje s pivom v ruke a v objatí s minuloročnou víťazkou Emmou Drobnou. Ako sa zdá, umelkyne si povahovo dokonale sadli a aj Emma ocenila najnovšiu snímku autorky hitu „Spomaľ“ zaľúbenými smajlíkmi.

Fotku Knechtovej v plavkách nájdete >>>TU<<<

emma drobna katarina knechtova

emma drobna komentar na knechtovu

katarina knechtova koncerty

Zdroj|Foto: Instagram