O tom, že vek je len číslo, nás presvedčí instagramový účet tejto dámy. Helen nedávno dosiahla 90 rokov, no svojou čipernosťou strčí do vrecka aj kráľovnú Alžbetu. Táto štýlová a mladistvá babička doslova valcuje internet a teší sa 3,8 miliónom sledovateľov.

Helen Ruth Elam Van Winkle, známa pod prezývkou Baddiewinkle, je internetovou senzáciou už od svojich 85 rokov. Medzi mladými užívateľmi sociálnej siete ju rýchlo spopularizoval jej humorný hashtag „kradnem vašich mužov už od roku 1928“. Profil tejto dámy je presýtený tínedžerskými fotkami a niektoré z nich sú poriadne odvážne!

Hľadala samú seba

Čo Helen prinútilo k takémuto nezvyčajnému štýlu života? Babička sa utápala v žiali nad strateným mužom a synom. Zatiaľ čo manžel skonal pri tragickej autonehode, syna jej vzala zákerná rakovina. Vyčerpaná nekonečným trúchlením sa tak rozhodla nájsť samú seba.

baddiewinkle

Vykradla vnučkinu skriňu

90-ročnej Helen zmysel pre humor rozhodne nechýba. Jedného dňa sa navliekla do vnučkiných šiat a jej fotografia poputovala na sociálnu sieť Twitter. Dúhové tričko, rebelské potrhané šortky a „peace“ znak (mier) – vďaka tejto fotke si starenku zamiloval takmer každý! Tínedžerská babička sa rýchlo stala internetovou senzáciou a dnes Helen pokračuje vo svojom sviežom a mladistvom štýle. Na jej profile nájdeme kopu fotografií, na ktorých napodobňuje svetové hviezdy ako Arianu Grande.

Celosvetový obdiv

3,8 milióna sledovateľov starenke isto závidia aj jej vnúčatá. Helen na svojej popularite poriadne zbohatla, keďže reklama na účte takejto veľkosti je poriadne drahá. Vitálnou babičkou sú unesené aj svetové celebrity  – jej profil sleduje napríklad známa speváčka Rihanna. Podľa fotografií môžeme vidieť, že Helen sa priatelí i s ďalšími hviezdami svetového kalibru, ako Miley Cyrus, Khloe Kardashian či Kylie Jenner.

baddiewinkle kylie jenner

Inšpirácia pre masy

Odkaz tejto 90-ročnej čiperky chytil za srdce ľudí po celom svete. Vitálny úsmev babičky dokazuje, že vek je len číslo, ktoré by našu dušu nemalo spútavať. Robte to, po čom túžite, buďte, akí chcete byť, a nebojte sa toho, že to spoločnosť nepríjme. 🙂

baddiewinkle baddiewinkle baddiewinkle baddiewinkle baddiewinkle

Zdroj|Foto: Instagram