Mladá Slovenka dostala od svojho nápadníka pozvanie na vínko, ktoré s radosťou prijala. Párik sa vybral na pohárik do reštaurácie, pričom nevinná schôdzka prebiehala tak, ako sa na prvom rande patrí. Družnú debatu zavŕšili spoločným plánom na ďalší deň.

Keď prišiel čašník s účtom na zaplatenie, došlo k skutočne unikátnej a poriadne trápnej situácii, na ktorú spomínaná slečna tak skoro nezabudne:-)

Prečítajte si celý príbeh od začiatku:

,,Prišla som sa sem podeliť o môj zábavný zážitok z tejto soboty. Môj 36-ročný nápadník ma pozval von. Že ma pozýva na vínko, posedíme, pokecáme. Tak som súhlasila, večer prebiehal ok. Ku koncu sme sa ešte dohadovali, že by sme mohli ísť na ďalší deň na menšiu túru, keďže malo byť pekne. Prišla obsluha, spýtala sa, či si ešte niečo dáme a môj ,,prisediaci“ povedal, že už nie a že zaplatí. Po otázke, že či kartou alebo v hotovosti som už musela reagovať ja, lebo ten sa zrazu začal tváriť, že ohluchol. Tak som povedala čašníkovi, že v hotovosti a čakala. Prišiel, dal nám tam bloček 19 € a nejaké drobné. Opäť sa tváril, že sa ho to netýka. Tak som si zobrala bloček, spočítala svoju útratu, ktorá bola niečo cez 6 €. Vybrala som 10 € a dala som to na stôl so slovami smerom k čašníkovi, že to je za moju časť a zbytok je na neho. Tu zrazu precitol môj prisediaci a s totálne trápnou výhovorkou: ,,Prepáčte, nevšimol som si,“ pozrel na bloček, vybral z peňaženky 20 eurovku, moju desiatku si prisunul k sebe a vraví čašníkovi: ,,To je dobre, ďakujem.“ Čašník kukal ako puk, ja tiež. Ale slušne poďakoval a odišiel. Moja desiatka hneď vzápätí putovala môjmu nápadníkovi spolu s jeho úsmevom do jeho peňaženky. Mala som chvíľu pocit, že je to skrytá kamera alebo čo. Pri odchádzaní z podniku som vybrala mince z peňaženky a dala ich obsluhe, rozlúčila sa s tým mojim podivným nápadníkom s prianím pekného večera a so slovami, že na túru môže zabudnúť.“

Zdroj: Facebook – Priznania žien