Kontroverzného mladíka Adama Nemečeka ľudia evidujú nielen vďaka jeho virálnym videám, ale aj ako súťažiaceho v kulinárskej šou Bez servítky. Influencer známy i pod alter egom Slaytiiina sa teraz divákom opäť pripomenie. Kde? 

Obľúbené komerčné stanice už 3. septembra spúšťajú 10. sériu ostrosledovaného programu Česko Slovensko má talent, kde i tento rok zavítajú zaujímaví súťažiaci. Medzi nimi sa ukáže aj spomínaný Adam Nemeček.

adam nemecek

Extravagantný video maker má vo svojom portfóliu množstvo vulgárnych piesní. Na jednom zo svojich hitov dokonca spolupracuje s o nič menej známou bývalou podnikateľkou Norou Kabrheľovou. Dá sa tak predpokladať, že spevák pôjde práve touto cestou a porotcom predstaví výstredný song či cover. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Televízia JOJ na svojich sociálnych sieťach uverejnila krátke video z Adamovho kastingu. ,,Ja som sa sem prišiel hlavne dobre zabaviť a ukázať ľuďom, že viem urobiť dobrú šou,“ nechal sa počuť YouTuber, ktorý dorazil v bielych šatách, svetlej parochni a opäť mu nechýbal ani výrazný make-up. Krátku upútavku si môžete pozrieť nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/tvjoj/slaytiiina, TikTok/tvjoj_official