Necelých päť mesiacov stačilo svetoznámej hviezde na to, aby si bola láskou k priateľovi a kolegovi absolútne istá. Reč je o speváčke Demi Lovato, tá po strastiach osudu, spojených so závislosťou na drogách, konečne našla skutočné šťastie – dokonca ho spečatila bleskurýchlymi zásnubami!

27-ročná diva sa ešte donedávna potýkala s vážnymi psychickými problémami, vyúsťujúcimi do predávkovania omamnými látkami. Najväčšia kríza v živote krásnej tmavovlásky je ale zjavne zažehnaná, za čo môže do veľkej miery obrovská zamilovanosť.

demi lovato priatel

Speváčka Demi Lovato a herec Max Ehrich, známy napríklad z trháku High School Musical 3, vytvorili pár len začiatkom roka, no viac im ku šťastiu netreba. Počas karanténneho obdobia sa údajne od seba nepohli a čoskoro by radi spoločne vykročili pred oltár.

,,Max Ehrich, milovala som ťa od prvého momentu, ako som ťa stretla… Som poctená, že môžem prijať tvoju žiadosť o ruku. Milujem ťa viac, než dokážem vyjadriť a teším sa, ako si s tebou založím rodinu a prežijem spoločný život,“ znie úryvok z dojemného vyznania čerstvo zasnúbenej hudobníčky, ktorej ľavú ruku ozdobil obrovský a luxusný diamantový prsteň, žiariaci na metre!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/ddlovato