Veronika a Daniela Nízlové (32) patria do slovenského šoubiznisu od útleho detstva. Známe Twiinsky sa len nedávno zúčastnili natáčania reality šou Farma, vďaka čomu si vybudovali ešte väčšiu základňu fanúšikov. Práve pre nich si najnovšie pripravili poriadne skvelú správu!

Zatiaľ čo Veronika Krúpa Nízlová je už tri roky šťastne vydatá, Daniela v láske až také šťastie nemá. Napriek tomu sa obe speváčky rozhodli verejne prehovoriť o otázke tehotenstva, pričom vás ich odpoveď zrejme prekvapí.

Twiins

„Už máme ten vek na to, že pomaličky by sme mali myslieť na tú rodinu,“ priznala v rozhovore pre Nový Čas samotná Daniela, ktorá neskôr uviedla, že dievčatá túžia po bábätkách narodených v podobnom alebo najlepšie rovnakom čase.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nech to nie napríklad, že ja budem mať o tri roky a ona napríklad teraz,“ vysvetlila nezadaná ex-farmárka, na čo Veronika len ticho pritakávala. Nakoniec však vydatá sestra priznala, že by sa zrejme potešila i tomu, keby sa jej pošťastí priniesť na svet dvojičky rovnako, ako to bolo v ich prípade.

Video: Cas.sk | Foto: Instagram/Twiins Music