WAU! Mnohí obdivovatelia kedysi červenovlasej speváčky si konečne prídu na svoje. Hviezda z historicky prvej série šou Slovensko hľadá Superstar sa po dlhých rokoch vrátila na pódiá a pred zrakmi dojatých fanúšikov odspievala aj časom zabudnuté archívne „topky“ z účinkovania v talentovej súťaži.

Martina Schindlerová (30) sa do slovenského šoubiznisu dostala raketovou rýchlosťou. V tom čase radikálne stúpajúcej sláve vďačila Superstar, kde po boku Tomáša Bezdedu (32) či Mira Jaroša(40) bojovala o splnený sen. Nakoniec skončila na krásnom druhom mieste vo finále s Katarínou Koščovou (36).

Po ukončení súťaže sa pod Martinou zľahla zem. Mohlo za to zrejme uzavretie manželstva s podnikateľom Kamilom, s ktorým si speváčka strážila súkromie ako oko v hlave. Rodinnej idylke však podľa všetkého načisto odzvonilo a na povrch prenikla šokujúca informácia o jej náhlom rozvode.

Čo nikto nečakal, bola mediálna aktivita len krátko po prevalení informácie o ukončení vzťahu s jej mužom. Schindlerová sa totiž nedávno objavila v relácií Adely Vinczeovej s názvom Chart Show, kde zožala najväčšiu pozornosť práve kvôli svojmu 13-ročnému obdobiu ticha.

To, že hudobný návrat nebol žiadnou Martininou jednorázovou záležitosťou, potvrdila uplynulý víkend počas Vrakunskej hodovej slávnosti, kde odohrala ďalší koncert. “Vystúpenia mi určite chýbali, ale venovala som sa deťom a v praktickej rovine nebol na to čas. Deti vyrástli do veku, keď sa môžem aj ja realizovať bez toho, aby to bolo na ich úkor,“ prezradila krátko po vystúpení, čím potešila všetkých fanúšikov z dávnej minulosti. Martina Schindlerová je späť!

Celý rozhovor s Martinou Schindlerovou nájdete >>>TU<<<

Foto: Facebook l Zdroj: Pluska.sk