KONEČNE! Barbora Švidraňová sa nepochybne radí medzi najtalentovanejšie speváčky a herečky, akými sa môžeme pýšiť. Po tom, čo sa jej narodil prvý a jediný syn Gabriel, sa, samozrejme, stiahla do úzadia a všetok svoj voľný čas venuje povinnostiam, ktoré materská dovolenka prináša.

Nedávno sa na povrch dostali prekvapivé informácie o Barborinom vzťahu s talianskym priateľom Francescom. Otec jej dieťaťa je väčšinu času na cestách kvôli hudbe, ktorá je jeho živobytím. Na rodinu mu však dosť času nezostáva, a tak slovenská herečka čoraz viac spomína možné ukončenie ich partnerstva.

Keďže výchova Gabriela zostala predovšetkým v Barboriných rukách, na hudbu či herectvo jej priveľa času nezostávalo. Avšak ako sa hovorí – kto chce, cestu si nájde. A tak je to aj v prípade ryšavej hviezdy, ktorá potešila svojich verných fanúšikov skvelou novinkou.

Návrat k hudbe

Nová pesnička čoskoro,“ stručne a jasne informovala speváčka svojich priaznivcov o pripravovanom hite, ktorý by mal v krátkom čase uzrie svetlo sveta. Väčšina fanúšikov takmer okamžite zbystrila pozornosť a túto horúcu pikošku zaplavila otázkami, či ide o song venovaný práve jej malému pokladu – Gabrielovi. To si však Barbora necháva len pre seba a my sa už nevieme dočkať, kedy si ju po prvýkrát vypočujeme. ?

Foto: Instagram, Twitter