Film Zrodila sa hviezda chytil za srdce milióny divákov. Pre samotných hlavných hrdinov išlo o výnimočné dielo, nakoľko vďaka tejto snímke obaja umelci zažili v niečom svoju premiéru. Najnovšie správy sú tak len ďalším dôkazom toho, že nové spracovanie úspešnej romantickej drámy sa nadmieru vydarilo!

Kým pre sympaťáka Bradleyho Coopera znamenal tento film veľký režisérsky debut, slávna popová speváčka Lady Gaga sa po prvýkrát ocitla ako herečka vo filme. Hoci bol známy herec v minulosti už štyrikrát nominovaný na Oscara, ešte stále sa vytúžená soška v jeho rukách nezaligotala. Niektoré indície však naznačujú, že by sa to pri najbližšom odovzdávaní prestížnych cien mohlo zmeniť.

a star is born

Príbeh dvoch zanietených hudobníkov, ktorí prežívajú lásku s prekážkami, oslovil nielen široké publikum, ale aj tých najpovolanejších. Krátko po Novom roku totiž prebehne 76. ročník odovzdávania cien Zlatý Glóbus, ktoré sú predzvesťou úspechu pre získanie veľkolepého Oscara. Romantická snímka Zrodila sa hviezda sa totiž ocitla v nominácii až 5-krát! Lady Gaga spolu s Bradleym Cooperom tak majú skutočne obrovský dôvod na radosť.

Nominácie na Zlatý Glóbus

Najnovšie spracovanie filmu A Star Is Born získalo nominácie v týchto kategóriách: Najlepší film (dráma), Najlepší ženský herecký výkon v žánri dráma (Lady Gaga), Najlepší mužský herecký výkon v žánri dráma (Bradley Cooper), Najlepší režisér (Bradley Cooper) a Najlepšia pieseň (Shallow). Niet pochýb o tom, že v každej kategórii by si srdcervúca dráma ocenenie zaslúžila. Nechajme sa však prekvapiť, aké úspechy sa ešte podarí nielen filmu, ale aj obľúbeným celebritám dosiahnuť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

gaga cooper

Zdroj: glodenglobes.com| Foto: Instagram/ladygaga