Už na základe predchádzajúcich častí, či s Marekom Hamšíkom alebo Nelou Pociskovou, sme vedeli, že šou 2 na 1, tentokrát s hosťkou Dianou Mórovou, opäť poriadne potrápi naše bránice. Čo však zrejme nikto nečakal, boli slzy, ktoré sa objavili v očiach herečky.

Diana Mórová patrí k úplnej špičky slovenských hercov, pričom na divadelných doskách sa pohybuje od skončenia vysokej školy, a teda od roku 1992. Odvtedy nám v rôznych projektoch dokázala, že vie ľudí rozosmiať, nahnevať, ale aj rozplakať. Moment dojatia, ktorý kráska predviedla vo včerajšej šou 2 na 1, však hraný určite nebol.

Diana Morova

49-ročná bohyňa sa v najnovšej časti 2 na 1 stala obeťou Adely Vinczeovej a Dana Dangla, ktorí si pre ňu pripravili naozaj poriadne vtipné a bizarné úlohy. Didi tak dokázala, že je jedna skvelá a bezprostredná ženská, naozaj s ničím nemajúca problém. Okrem toho ale hneď v úvode odkryla svoju citlivú stránku.

Diana Morova

Počas krátkeho jingla, ktorý mohli diváci vidieť na obrazovkách, sa totiž herečka po prvýkrát pozrala do publika, kde zbadala svojich najbližších. Po tom, ako ju moderátor vyzval k tomu, aby ich predstavila, sa Didi po pár sekundách natoľko dojala, že sa nezmohla na slova a reč musela prevziať Adela.

,,Musíme povedať, že Didi nevedela, že prídu, preto aj táto reakcia, potrebuješ nejaký predych?“ opýtala sa jej. Hviezda Paneláku či Českoslovenko má talent následne priznala, išlo určite o pocity radosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, Streamable | Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial