Dôležité! Muž nesmie zavetriť, že tou korisťou je on. Vtedy mu len narastú krídla aj nároky a o chvíľu bude chcieť, aby ste si dali dole iba nohavičky. Prejavte záujem len o neho samotného, o jeho hobby, prácu, o jeho sny. Okamžite pochopí, že našiel niekoho, koho zaujíma a nejde len o fyzickú príťažlivosť.

Nie vždy je na škodu hrať sa trocha na ,,slečnu nedostupnú“, avšak máloktorá odhadne tú pravú mieru. Chlapi v tomto prípade nemajú radi netykavky. Ok, pustime sa do toho. Funguje to? Je možné, aby sme chlapa ohúrili tým, že sa budeme baviť o jeho snoch a záľubách? Jasné, že áno! Čo to trepem. Veď to je presne to, ako ich ohúrime. Že sa budeme baviť o NICH. To je myslím, celá podstata mužskej existencie – byť stredom záujmu, môcť sa pochváliť a vedieť ženu spacifikovať výmenou žiarovky.

Tak som to vyskúšala. Bolo to jednoduchšie ako som si myslela. Vlastne som nemusela robiť vôbec nič. Stačilo sa ho spýtať: ,,Čo by si robil, ak by si mohol robiť hocičo? Ktorý šport máš najradšej? Skúšal si už niečo vážne bláznivé?“ A rozhovoril sa tak, že už aj ja som mala dosť. A to som vášnivý poslucháč. Na druhej strane bolo osviežujúce, koľko nových vecí som sa dozvedela, koľko zaujímavých vecí mi povedal. Myslím, že bol nadšený, že ho niekto počúva a pýta sa ho na to, čo má rád a čo ho naozaj zaujíma. Je pravda, že návnada bola hodená, teraz trocha cúvnem. Nemôže sa do mňa zamilovať hneď! 🙂

Muž nesmie zavetriť, že tou korisťou je on.

Keď tak nad tým premýšľam, po ukončení tejto série článkov skončím buď s veľmi zlou povesťou alebo s veľmi dobrým mužom. 🙂 Aj keď tej druhej možnosti, úprimne, neverí dnes už skoro žiadna.

Foto: Facebook