Diváci na obrazovkách televízie JOJ môžu sledovať romantickú zoznamku Láska na chate, kde si nezadaní Slováci užívajú niekoľkodňové rande naslepo. Ingrid a Miroslav si našli k sebe cestu okamžite a vo vzťahu sa rozhodli pokračovať aj po odchode z vily. Avšak po vypnutí kamier prišla nečakaná zmena!

Odvážni päťdesiatnici vhupli do nového vzťahu raketovou rýchlosťou a vrúcnymi bozkami či nežnými dotykmi vôbec nešetrili. Ingrid a Miroslav si padli do oka natoľko, že za zatiahnutým závesom sprchy mali spolu dokonca pohlavný styk. Všetko klapalo ako hodinky, a preto sa niet čomu čudovať, že zamilovaný pár odchádzal z chaty ruka v ruke. Avšak skutočná realita nastala až po skončení šou.

laska na chate

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ona to uťala, niečo sa jej na mne – nejaké vlastnosti – nepáčili, aj keď som sa snažil, ale ona už nechcela,” prezradil pre Plusku sklamaný gitarista. Prostoreká Ingrid vraj nečakane zmenila názor a Miroslava odkopla.

„Cestou domov v aute sme sa nejako nezhodli, opadol z nás stres z nakrúcania, Miro sa správal inak ako na chate a mne sa nepáčili nejaké jeho vlastnosti. A tak sme sa rozišli hneď po nakrúcaní nie veľmi v dobrom. Neskôr sme si volali, on sa stále snažil byť so mnou v kontakte, mňa to však odradilo, a tak sme ostali len priatelia. Stále si však telefonujeme, ja však nemám odvahu začínať si hneď vážny vzťah,” vysvetlila jojkárka.

Zdroj/Foto: Pluska,Facebook/Láska na chate