Sympatický herec sa na televíznych obrazovkách objavuje už viac ako 12 rokov. V minulosti bol súčasťou mnohých úspešných projektov, ako napríklad Druhý dych, Odsúdené či Búrlivé víno. Dnes je známy predovšetkým ako starý mládenec Alex v Oteckoch, ktorému dáva malý syn Max poriadne zabrať. Ako ale Braňo vidí svoje pokračovanie v obľúbenom seriáli?

Za účinkovanie v populárnom markizáckom trháku Oteckovia dostávajú herci veľmi slušne zaplatené. Najvyššie zárobky, samozrejme, patria hlavným hrdinom, medzi ktorých sa zaraďuje aj Braňo. Hoci by podľa informácií Nového času malo byť jeho konto mesačne navýšené o tisícky eur, Deák má o svojej budúcnosti celkom iné predstavy.

Brano Deak

Sympaťák totiž priznal, že viac ako seriály ho lákajú filmy. Rád by sa teda podieľal na natáčaní celoverečerného projektu, čím by si naplnil najtajnejšie ambície. „Na Slovensku nakrúca pár režisérov, majú svojich hercov a ja medzi nich nepatrím. Je mi to ľúto,“ vyznal sa fešný herec v rozhovore pre denník Nový čas.

Hoci patrí Deák aktuálne medzi najvyhľadávanejšie seriálové hviezdy, do filmu ho ešte stále nikto neobsadil. Ako ale sám priznáva, práve účinkovanie vo filme pokladá za svoju najvyššiu hereckú métu. Je preto možné, že ak by sa Braňovi v tomto smere pošťastilo, možno by do určitej miery seriálové pôsobenie obmedzil, z čoho by diváci ani jeho kolegovia zrejme veľkú radosť nemali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Brano.deak