Vtipy o svokrách majú zrejme pravdivé základy. Horšie je to ešte v prípade pra-svokry, ktorá je kráľovskou hlavou Veľkej Británie! Kritériá Alžbety II. na nové vojvodkyne sú viac než prísne a, bohužiaľ, Williamova manželka Kate Middleton ich nespĺňa viac než dosť! Tu je 5 dôvodov, prečo to medzi kráľovnou a vojvodkyňou z Cambridgu poriadne iskrí.

 

1. Trochu cudnosti, Kate!

Vojvodkyňa v sebe síce neskrýva promiskuitu, no kráľovský protokol je prísnejší ako bežné normy smrteľníkov. Paparazzi fotografom sa podarilo zachytiť záber Kate, kde je na dovolenke s princom Williamom, pričom si slnečné lúče užívala hore bez. Aby toho nebolo málo, jej vzdušné sukne pri závane vetríka odhalia viac, ako je na vojvodkyňu vhodné a fotografi už nie raz zachytili kráľovské cenné pozadie. „Neúnosné!“

kráľovná alžbeta II

2. Temná minulosť

Kate netají nič, čo by svet nedokázal stráviť, no stále je to pre kráľovnú dosť. Jej bývalá kariéra modelky splodila zopár fotografií, na ktorých je vidieť trochu kože. Niektoré zábery zachytávajú Kate, ako si užíva na párty, čo je pre vojvodkyňu takisto faux-pas. Alžbeta sa pri zásnubách bála, že sa pošpiní kráľovské meno. Nestalo sa a ľudia ju začali pre jej prirodzenosť milovať!

3. Bez vkusu

Kráľovná výrazne nesúhlasí s topánkami na klinovom opätku, ktoré si Kate sem-tam obuje. Je to nevkusné! Navyše už má po krk extrémne dlhých vlasov – kratšie by boli rozhodne viac na úrovni. Podľa Alžbety Kate nosí viac než často sukne nad kolená, čo je, samozrejme, škandalózne!

kráľovská rodina

4. Veľa míňa

Žeby druhá Mária Antoinetta, ktorá vyprázdňuje kráľovskú pokladnicu? Klebety vravia, že Kate minula milión dolárov na rekonštrukciu jej letného sídla v Norkfolku. Podľa jej veličenstva je to úplne zbytočná investícia.

5. Zanedbáva povinnosti

Vyhovára sa, že je unavená a tým pádom sa nemôže dostaviť na obed s pilotmi z druhej svetovej vojny. Kate však nebola unavená na to, aby sa zúčastnila Wimbledonu alebo netrávila čas s vtedajším manželským párom – Angelinou Jolie a Bradom Pittom! Toto už nemôže myslieť vážne! ;)

princezná Diana

Pohár trpezlivosti jej veličenstva pomaly preteká a Kate na Alžbetu nepôsobí v najlepšom svetle. Snáď jej nehrozí osud ako Diane, ktorá sa kráľovnej takisto nepáčila.

Zdroj: dailyspoonfeed | Foto: Facebook