V šou Tvoja tvár znie povedome sa opäť objaví ostrieľaná porotkyňa Zuzana Fialová, ktorá zaujme svoj tradičný post. O porotcovské kreslo sa ale bude musieť deliť s niekdajším súťažiacim Andrejom Bičanom, čo ju vôbec neteší. Pozrite sa, ako si navzájom naložili!

Herečka Zuzana Fialová sa riadi heslom „čo na srdci, to na jazyku“. Známa tmavovláska, ktorá si servítku pred ústa zásadne nedáva, sa na utorkovej tlačovke vyjadrila k novému kolegovi Andrejovi Bičanovi – čo hovorí na to, že sa k nej za porotcovský stôl o chvíľu pridá i on?

„Ja som ho tam nechcela“, znela herečkina nekompromisná reakcia, ktorá bola síce myslená ako žart, no zrnko pravdy tam isto nájdeme. „Mala som problém, že niekto bude hovoriť viac ako ja. Odkedy tam sedí, nedostanem sa k slovu, musím byť ticho,“ sťažuje sa Zuzana.

„Ukecaný“ Andrej rýchlo vrátil úder a na jej adresu zaslal tieto slová: „Moja práca bude kritika porotcov, ktorí tam porotcujú. Pretože ja som tam advokát tých súťažiacich. Pretože ja viem, čím oni prechádzajú. Vy neviete! To je ten rozdiel.“ Zuzana sa už nadychovala, že spustí promtnú reakciu, no moderátor sa nedal: „Vidíte, ešte sme ani nezačali a už sa hádame. Ale možno práve v tomto konflikte divák nájde svoje zaľúbenie.“

Čo hovorí Andrej Bičan na svoj nový post porotcu? „No je to veľmi jednoduché. Pretože v piatej sérii ja už budem režírovať tento projekt a keď sa bude vysielať šiesta séria, ja už budem riaditeľom televízie Markíza,“ smeje sa nad svojím kariérnym progresom Bičan.

Andrej Bican

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook