Ladislav Angyal sa preslávil svojimi chytľavými hitmi pre deti, ktoré si počas šou Superstar pospevoval aj nejeden dospelák. Vďaka pomoci veľkého množstva Slovákov sa mu podarilo vyzbierať pekne mastnú sumu, pomocou ktorej si mladý talent veľmi prilepšil.

Po skončení speváckej súťaže sa mu nahrnuli ponuky na vystúpenia od organizátorov rôznych akcií, a tak sa Lacko osamostatnil a konečne sa môže venovať tomu, čo ho baví a čo miluje– hudbe.

Predstaviť sa mal aj na benefičnom koncerte v Dolnom Hričove, ktorého cieľom bolo pomôcť ľuďom v podobnej situácií, v akej sa nachádzal kedysi i on sám. Po potvrdení jeho účasti sa Lackova tvár objavila na propagačných letákoch a niektorí ľudia na koncert prišli len kvôli nemu.

Spevák sa však nakoniec na koncerte vôbec neukázal. „Vystupovať mal aj Ladislav Angyal, no vykašľal sa na pomoc a na koncert neprišiel. Viacerí nám povedali, že mu pomohli a prispeli na živobytie, no keď on má niekomu pomáhať, tak sa na nich vykašle. Ladislav sklamal viacerých ľudí,“ znejú slová rozhorčených organizátorov, ktorí na jeho postoj len ťažko hľadali slová.

Foto: Instagram