Posledná adrenalínová výzva Pevnosti Boyard sa opäť niesla v duchu vlastného sebaprekonávania. V úvode hry osud súťažiacim príliš neprial a prvý kľúčik získala až po niekoľkých tímových nezdaroch moderátorka Adriana Špronglová.

Náročnou disciplínou si prešla i Barbora Švidraňová, ktorá sa v blate pokúšala zdolať svoju súperku a získať tak pre svoj tím drahocenný kľúč. Herečka však bola neúspešná a po ukončení stanoveného času vyšla z bojového „ringu“ veľmi sklamaná, pričom v záchvate svojho „trápenia“ urobila gesto, ktoré nikto nečakal.

Švidraňová po neúspešnom súboji z miestnosti plnej blata doslova vypadla a zvalila sa na zem, aby predýchala svoju porážku. Nakoľko bola Barbora komplet celá zašpinená, nikto z tímu nemal záujem dotýkať sa či objímať s neúspešnou členkou tímu. Keď sa bojovníčka po vytriezvení postavila na vlastné nohy, gestom pojašeného dieťaťa nečakane „oprskala“ moderátora Martina Nikodýma zvyškami blata, ktoré mala na svojom oblečení. Moderátor, ktorý z jej počinu zrejme nebol nadšený, sa zmohol len na krátku reakciu: „Ó, za toto ti nesmierne ďakujem.“ Zvyšok relácie odmoderoval v zašpinenej košeli. :)

Celkom príjemný vzor. Čo poviete? :)

Zdroj: TV Markíza