Dominika Cibulková sa po svojej úspešnej účasti na grandslamovom turnaji roka US Open zaslúžene odmenila. Jej luxusný darček v podobe norkového kožuchu ale spôsobil poriadnu vlnu kritiky. 

Kým jedni sa nad novým luxusným kožuchom Dominiky Cibulkovej, ktorý bol vraj ušitý presne na jej postavu, rozplývajú, iní ju doslova zniesli pod čiernu zem. My sme vás o jej drahom kúsku v šatníku taktiež informovali, pričom negatívne komentáre sa začali len tak sypať.

Pobúrila ochrancov zvierat

„Koľko zvieratiek museli kvôli jej kožuchu zdrať z kože..,“ znie nahnevaná reakcia Zuzany, ku ktorej sa pridali ďalšie čitateľky. “ …môže sa hanbiť….CHUDINA…“ zapojila sa do debaty Iveta. Dominikin kožuch, ktorého hodnota sa podľa zástupkyne značky Fendi pohybuje v hodnote 40 tisíc eur, pobúril aj Slovenskú alianciu ochrancov zvierat. „Úspešná športovkyňa. Ale ako človek zlyhala. Určite je to veľké sklamanie pre fanúšikov. Nie je to prvýkrát. Dominika ako človek si zlyhala, o to viac, že si žena. Žena, ktorá by mala mať viac súcitu. Kabelka z krokodíla, kožuchy z noriek  Úspech netrvá večne,“ vyjadrila sklamanie zo slovenskej tenistky alianca.

Na riešenie kritiky nemá čas

A čo kritikom odkazuje módna diva? „Nemám čas riešiť tieto veci, čo sa komu páči a čo nie. Nenapadlo mi to vtedy ani náhodou, že ochrancovia zvierat budú mať niečo proti. Myslím si, že mám právo voľby, páčil sa mi, tak som si ho zaobstarala. Paradoxne mám kamarátku z oboru ochrancov zvierat a ani tá to takto nevnímala. Nemám rada, keď mi niekto diktuje, čo mám robiť a čo nemám,“ prezradila Dominika Cibulková pre Šport24.sk.

A čo si o Dominikinej kúpe myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku pod tento článok.

Zdroj: Facebook, Šport24.sk | Foto: Facebook, Instagram