Legendárny Karel Gott napriek vysokému veku a neutíchajúcim zdravotným problémom neustále dokazuje, že má svetu ešte čo ukázať. Hrdý štvornásobný otec pred pár hodinami dokonca vypustil do éteru prekrásnu skladbu, kde sa predviedol po boku talentovanej 13-ročnej dcéry Charlotte Elly.

Zbožňovaný český spevák počas dlhoročnej kariéry stvoril obrovské množstvo hitov, ktoré ešte dodnes pravidelne znejú v rádiách či na televíznych obrazovkách. Božský hlas a výnimočný talent po ňom bezpochyby zdedila aj tretia najstaršia dcéra, o ktorej budúcnosť sa slávny otec evidentne báť nemusí.

karel gott

Charlotte Ella už v minulosti na spoločenských podujatiach dokázala, že sa svetla reflektorov či kamier vôbec neobáva. Šikovná teenagerka sa rozhodla vydať sa po stopách svojho otca, ktorého kariéra je pre mnohých stelesnením rozprávkového úspechu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Otec s dcérou spojili sily dohromady, z čoho vznikol mimoriadne nádherný duet o živote a cestách osudu s názvom Srdce nehasnou. Emotívna skladba doplnená láskyplnými rodinnými scénkami sa od fanúšikov dočkala veľmi pozitívnych ohlasov.

Karel Gott a Charlotte Ella – Srdce nehasnou

Zdroj/Foto: YouTube