Celosvetovo známe herečky sa rozhodli, že konečne prelomia svoje dlhoročné mlčanie, a tak odhalili nechutné zákulisné praktiky, ktoré si zažili na vlastnej koži. Jeden z najvýznamnejších hollywoodskych producentov tak čelí mnohým se*uálnym obvineniam, ku ktorým sa nakoniec aj priznal!

Samotné meno Harvey Weinstein nie je na prvé počutie každej Slovenke až také známe, no jeho filmy, ktoré mal pod palcom, pozná celučičký svet. 65-ročný Američan má na konte úspešné snímky, ako Zamilovaný Shakespeare, Malena, Gangy New Yorku či kultový počin Pulp Fiction. Okrem toho založil aj vlastnú spoločnosť The Weinstein Company.

V súčasnej dobe však tento uznávaný producent prežíva veľmi hektické obdobie, ktoré už navždy zmení jeho život. Známe hviezdy sa totižto rozhodli prehovoriť o jeho nechutných a nevhodných praktikách, ktoré počas posledných pár dekád využíval. Nemilé skúsenosti s ním mali viaceré herečky, ktoré sa nezdráhali vyjsť so skutočnou pravdou von.

Medzi jeho obete sa zaradila Ashley Judd, ktorá s ním prišla do kontaktu približne pred dvadsiatimi rokmi. Podľa jej slov ju producent pozval do svojej hotelovej izby, kde ju privítal len v župane. Tu to však neskončilo! Chcel od nej nielen masáž, ale aj to, aby sa na neho pozerala počas sprchovania. Niečo podobné si zažila aj „čarodejnica“ Rose McGowan.

Gwyneth Paltrow a Angelina Jolie, ktoré kedysi žiarili po boku idola Brada Pitta, mali s ním mali taktiež hrozivú skúsenosť. Sympatický herec dokonca samotného producenta konfrontoval a nakoniec donútil Gwyneth mlčať. Angelina sa dokonca rozhodla, že s ním už nikdy v živote nebude spolupracovať a jeho správanie považuje za neakceptovateľné.

Azda „najčerstvejšou“ obeťou chlípneho producenta je obľúbená herečka a dnes už bývalá supermodelka Cara Delevingne. Na svojom Instagrame spomína na svoje začiatky, ktoré sa spájajú práve s Harveym. Ten sa počas telefonátu nezdráhal pýtať na jej osobný život, no táto nočná mora sa opäť vrátila približne po dvoch rokoch, kedy sa s ním stretla osobne kvôli novému filmu. Najprv to začalo nevinnou konverzáciou, kedy jej prezradil počet žien, ktoré dostal do postele, a aj to, ktorým herečkám dopomohol na výslnie. Harvey sa však poriadne „vyfarbil“, keď sa pokúsil mladú herečku pobozkať a potom ju žiadal, aby sa pred ním v hotelovej izbe bozkávala s inou ženou. Idol mnohých dievčat na sociálnej sieti vyzval ženy z celého sveta, aby sa nebáli otvorene hovoriť o obťažovaní i nežiaducich dotykoch zo strany mužov.

Zdroj: NYTimes.com | Foto: YouTube, giphy.com