Roman Poláčik patrí medzi hlavné postavy obľúbeného slovenského seriálu Oteckovia. Sympatický herec predstavujúci úlohu sebavedomého Ondra to však v profesnom živote vôbec nemal jednoduché. Pred časom totiž schytal výpoveď, ktorú sprevádzal poriadny škandál.

Poláčik bol pred nástupom na natáčanie Oteckov jednou z najobľúbenejších tvárí nitrianskeho divadla Andreja Bagara. Stačil však jeden večer a jeho osud na nadom pľaci bol spočítaný. Úspešný herec sa tak najnovšie rozhodol prehovoriť o tom, čo sprevádzalo jeho nečakaný vyhadzov.

Za celú situáciu mohol konflikt odohrávajúci sa po prvej premiére hry s názvom Otec Goriot. Herec Roman Poláčik mal slovne osočiť riaditeľa divadla po tom, čo sa nezastal zúčastnených hercov, ktorých sa prítomná SBS služba snažila vyhnať z bufetu po ukončení predstavenia. V celej potýčke mal pritom úradovať aj alkohol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Urobil by som to isté, pretože viem, že som nerobil nič iné, len som hájil svoje záujmy,“ dodal Roman v rozhovore pre Nový Čas, pričom uviedol aj fakt, že pri natáčaní seriálu Oteckovia panuje úplne iná atmosféra a na čas strávený pred kamerou sa doslova teší.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, Facebook