Okolo britskej kráľovskej rodiny sa v poslednom období vynára množstvo otáznikov. Zrejme najviac pretriasanou osobou sa stala vojvodkyňa Meghan Markle, ktorá už zo strany širokej verejnosti musela čeliť mnohým obvineniam. Najnovšie sa ale zahraničné médiá začali zaoberať šokujúcou novinou zo života princa Charlesa, ktorý mal údajne pred svetom tajiť dôležitú informáciu.

V roku 1997 otriasla svetom náhla smrť milovanej britskej princezny Diany. Okolo jej nečakaného odchodu zo sveta zostalo mnoho nevypovedaných hádaniek – krásna matka princov Williama a Harryho vraj mala poznať informácie, o akých sa svet nikdy dozvedieť nemal. Jedna z týchto vecí však nedávno na povrch možno predsa len vyplávala.

lady diana

O slovo sa totiž prihlásil istý 52-ročný Angličan Simon Dorante-Day, ktorý zaryto tvrdí, že je nemanželským synom princa Charlesa a jeho súčasnej partnerky Camilly. Hoci sa Camilla Shandová po smrti lady Diany stala oficiálnou Charlesovou manželkou, doposiaľ neznámy pán sa snaží dokázať, že dvojica sa tajne schádzala ešte počas života milovanej princeznej.

princ charles

„Myslíme si, že Diana vedela o mojej existencii, že si dokázala poskladať veci dohromady. Myslím si, že Diana bola tesne pred smrťou v situácii, kedy začala nachádzať odpovede na otázky svojho života, ako bola klamaná, a myslím, že to chcela zverejniť,“ šokoval v rozhovore pre zahraničný denník New idea muž, ktorý si hovorí princ Simon. Jeho matka Camilla ho mala hneď po pôrode odložiť na adopciu, no aj jeho adoptívni rodičia vraj Simonovi celý život tvrdili, že je prísne utajovaným členom kráľovskej rodiny.

kralovska rodina

Simon neoblomne trvá na svoje pravde

Údajne nemanželský syn princa Charlesa teraz od svojich biologických rodičov požaduje testy DNA, čo však v Británii vôbec nebude mať ľahký priebeh – od kráľovskej rodiny sa totiž niektoré veci požadovať proste nedajú a to ani súdnou cestou. Simon Dorante Day však naďalej verejne vyhlasuje, že do kráľovskej rodiny bezpochyby patrí.

Podľa jeho slov mala práve jeho existencia stáť za záhadnou smrťou lady Diany, ktorá sa o tomto šokujúcom tajomstve údajne dozvedela krátko pred nehodou, pričom to vraj chcela verejnosti vyzradiť. Hoci tieto informácie ešte nie sú potvrdené, pohľad na Simonovu tvár skutočne u mnohých ľudí vyvoláva silné podozrenia – podoba s jeho údajnými biologickými rodičmi je celkom zarážajúca.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

princ

Zdroj: Newidea.com | Foto: Instagram/theroyalfamily, #ladydiana, Twitter