Obľúbená slovenská speváčka Michaella, ktorá má za sebou množstvo výborných singlov, vydáva novú skladbu, ktorá je však úplne odlišná ako tie predošlé. Sympatická Prešovčanka sa totiž čiastočne vzdala svojho popového smerovania a v novinke „Piate ročné obdobie“ prevláda funky nálada a tanečný beat!

Trvalo niekoľko mesiacov, kým speváčka Michaella zverejnila svoj nový a mimoriadne príjemný singel Piate ročné obdobie, ktorého autormi sú samotná speváčka Jozef Husovský: „Počas toho, ako som si v aute počúvala nejaké veci a hľadala sa, po uprataní si vlastných myšlienok som si uvedomila, že stačí urobiť prvý krok. Dohodnúť termín v štúdiu, v ktorom som prežila už veľa týždňov za mikrofónom a na červenej sedačke. Dovtedy som si zbierala nápady a nahrávala ich do telefónu, no keď som prišla do štúdia, ani jeden z nich sme nepoužili. Začali sme však dôsledne pracovať a z hodiny na hodinu sme sa posúvali. Mala som jasnú predstavu o tom, ako má nový singel znieť. Proste som si povedala, že zo štúdia odídem jedine tanečným krokom,“ usmieva sa mamička 6-ročného Denyella Lucasa.

Singel, o ktorého hudbu a produkciu sa postaral Vlado Randy Gnepa so samotnou interpretkou, je jedinečným letným spestrením slovenskej hudobnej scény. Po prevažne popovej tvorbe sa tentoraz Michaella vydáva do úplne nových, zatiaľ neprebádaných zákutí, pričom v skladbe prevláda funky nálada a tanečný beat. „Celé tie dni, kedy sme pracovali v štúdiu, sme spoločne komunikovali a upravovali čo bolo treba. Prechádzali sme rôznymi pocitmi, avšak ja som v skutku zo štúdia odchádzala tanečným krokom. Mám pocit, že z novej skladby lezie trošku funky nálady. Tak a teraz si ju môžeš vypočuť aj ty :) Verím, že si ju uchmatne čo najviac rádií a prebudí v ľuďoch nutkanie postaviť sa zo stoličky,“ dodáva vždy dobre naladená Prešovčanka.

Video: YouTube