Kontroverzná Simona Butinová vzbudzuje pozornosť všade, kde sa pohne. Útlu dámu s dlhými čiernymi vlasmi, obrovskými perami a prsiami sa predsa nedá len tak prehliadnuť. Avšak kedysi to bola jedna nenápadná dievčina.

Simona sa u mužského publika zviditeľnila napríklad účasťou na známom kástingu, z ktorého vzniklo video hodné len pre oči dospeláka, či rajcovnými fotečkami, pričom u toho ženského zase vďaka jojkárskym šou Nákupné maniačky a zoznamke Take Me Out.

Simona Butinova

Čiernovláskine gigantické pery a prsia sa vryli do pamäti asi každému, preto sa zo Simony stala nezabudnuteľná postavička, avšak svojimi úpravami vzbudzujúca u mnohých pohoršenie a negatívne komentáre.

Simona Butinova

To, ako novopečená mamička vyzerala v minulosti, doposiaľ vedelo asi len jej okolie. ,,Kde bolo, tam bolo… bolo jedno ešte prirodzené dievča… no a potom sa stratilo,“ napísala Butinová k záberu, na ktorom by ste plastic lady hľadali len veľmi ťažko. Na fotke je totiž prirodzene pekná slečna, čo si myslia aj modelkini fanúšikovia – zhodujú sa na tom, že Simona bola bez úprav krásna. A čo si myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Simona Butinova

Zdroj/Foto: Instagram/simona.butinova