Simona Butinová, ktorú môžete poznať zo šou Take Me Out či Nákupné maniačky, sa stala pred štyrmi mesiacmi maminou svojho prvého bábätka. Už po pôrode brunetka šokovala štíhlou postavou, no teraz fanúšikom zo seba ukázala ešte viac!

Čiernovláska s poriadne plnými perami a prsiami sa 10 dní po pôrode pochválila doslova tínedžerkou hmotnosťou. Ručička na jej váhe totiž ukazovala neuveriteľných 45,9 kilogramov, čo bolo dokonca ešte menej, než mala pred tehotenstvom.

Simona Butinova

Mladá mamička 4-mesačného Maxima tak u mnohých žien svojou nízkou váhou vzbudzovala pohoršenie. Simona si však z týchto rečí ťažkú hlavu nerobí a na štíhlu postavu je hrdá, čoho dôkazom je i jej poriadne pikantná snímka, ktorou sa pochválila na Instagrame.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Simona Butinova

Kontroverzná Slovenka odhodila šaty, navliekla červené bodíčko a spravila si záber, pri ktorom zrejme stuhne (nielen) krv v žilách všetkým pánom. Každému totiž do očí okamžite udrie kráskin silikónový dekolt vyzerajúci pri jej útlej figúre ešte objemnejšie než inokedy. Tak čo, páči sa vám Simonina postavička?

Simonin rajcovný záber si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/simona.butinova