Speváčka Dara Rolins pred pár dňami oslávila 45. rokov. Na svoj vek vyzerá fantasticky a určite jej aj mladšie ročníky závidia vyšportovanú postavu a dokonalý vzhľad. S o to väčším nadhľadom sa usmiata blondínka dokázala zmieriť s faktom, že je opäť o rok staršia. No jedno z narodeninových prianí ju určite prekvapilo, predovšetkým z dôvodu, že bolo venované zo strany jej bývalej najlepšie kamarátky Simony Krainovej.

Medzi gratulantmi obľúbenej speváčky bola aj česká modelka Simona Krainová, ktorá na sociálnej sieti zverejnila spoločnú, približne desaťročnú fotku. Dara vtedy ešte neprešla plastikou nosa a je jasne vidieť, aká bola mladučká. Komentáre fanúšikov boli tak mierené na líčenie, módne trendy či účesy, ktoré v minulosti ,,fičali.“ Dnes sa nad nimi viacerí z nás už len pousmejú.

Všetkých však toto srdcervúce prianie prekvapilo, nakoľko je všeobecne známe, že vzťah modelky a speváčky je na bode mrazu. V minulosti sa navzájom vychvaľovali do nebies a na verejnosti boli vždy bok po boku. Dnes je však všetko inak a na spoločnej kávičke ich zrejme tak skoro neuvidíte. Dara totiž údajne nezniesla partnera Krainovej a koniec ich priateľstva mal nastať v momente, keď sa Rolins rozhodla predať byt nachádzajúc sai hneď vedľa Simony.

Zdroj: prezenu.joj.sk  |  Foto: Instagram