Ak sa povie slovenská chameleónka, mnohí si určite predstavia speváčku a raperku Simonu Hegerovú, ktorá by mohla byť pokojne držiteľkou titulu kráľovná premien. Sima je totiž veľkou milovníčkou parochní a to aj takých, aké by si dala na hlavu len máloktorá kočka.

Sima spolu s priateľom Tomášom Gajlíkom pomaly dolaďujú posledné detaily v ich novom hniezdočku lásky, v ktorom dostalo čestné miesto napríklad hudobné štúdio či kútik pre speváčkine parochne.

,,Kúpila som všetky stojany na toaletný papier, takže ak by ste taký chceli, už ich v Hlohovci a Trnave nemusíte hľadať, všetky mám ja,“ na Instagrame sa s humorom pochválila čerstvá 25-ročná kráska, v ktorej sa pri pohľade na praktickú vecičku určenú na toaleťák prebudila kreatívna duša. Sima sa totiž stojany rozhodla využiť ako držiaky na umelé vlasy.

Obľúbená hviezdička následne fanúšikom spravila krátku prehliadku bohatej zbierky účesov rôznych farieb a dĺžok. ,,Všetky moje identity,“ blondínka zhodnotila s úsmevom svoje malé parochňové kráľovstvo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova