Po tom, ako Sima vydala nový album Podla seba, sa spolu s priateľom a zároveň aj dvorným producentom a manažérom Gajlom vybrala za resetom do Thajska. Po návrate sa tak oddýchnutá a plná síl pustila do klipu k tanečnej skladbe Pre teba, ktorej text je o nádhernom a nerozlučnom priateľstve.

Každá z nás má určite svoju bff – najlepšiu kamošku, s ktorou rieši všetkých chlapov, rodinu či oblečenie a, samozrejme, starosti a radosti s tým spojené. Speváčka Sima sa však nedávno dostala do situácie, kedy sa bála, že o „sestru“ príde – nečakane havarovala na aute. A práve to ju inšpirovalo k skladbe s nádherným textom Pre teba.

SIMA

,,Bol november. Volala som s ňou poobede, pred tým, ako si sadla do auta, a hovorila som jej, že sa vidíme o týždeň, pretože musím odovzdať album a že až potom budem mať trošku voľna. Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa stretneme oveľa skôr, no v nemocnici. 
Večer som mala telefonát, že mala vážnu autonehodu. Krvácanie a opuch mozgu, udržiavali ju v umelom spánku. Každý deň som sa niekoľkokrát modlila, prosila Boha, nadávala, keď sa niečo zhoršilo, a ďakovala za každý jeden pokrok,“ prezradila na svojom Instagrame detaily z nešťastnej tragédie talentovaná blondínka.

Po dlhom premýšľaní, kedy Sima sedela v štúdiu pri mikrofóne, si povedala, že pre svoju najlepšiu priateľku, nachádzajúcu sa v ohrození života, napíše text.
,,Nenávidí smutné a opúšťacké texty a ja som sa všetkými silami snažila napísať skladbu, ktorá ju poteší, keď sa zobudí… ktorá bude tak moc pozitívna, aj keď som cez slzy ani poriadne nevidela na telefón… nevedela som ju nahrať, pretože pri každej vete som sa rozplakala…,“ úprimne priznala kráska z Trnavy.

Napriek tomu, že má svoju kamošku Sima nesmierne rada, nikdy predtým jej to nepovedala, čo ju vraj veľmi mrzelo. ,,Nechcela som vám o tomto celom príbehu hovoriť, ale potom som si povedala, že MUSÍM. Musím, pretože nechcem, aby ste túto skladbu chápali ako klasický partyshit… Chcem, pretože musíte vedieť, že jedna sekunda vám môže ZMENIŤ alebo VZIAŤ život či blízku osobu… Chcem, pretože som tak neskutočne vďačná za to, že som ju v ten deň navždy nestratila,“ vyznala sa zo svojich pocitov jedna z najúspešnejších slovenských speváčok, ktorej novinku si rozhodnete zamilujete. Nielenže vám poriadne rozhýbe boky, ale nádherné posolstvo jej textu vám navodí i slzy do očí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube