Fanúšikovia Simony Hegerovej zažívajú predčasné Vianoce. 20. novembra začal predpredaj Siminho najnovšieho albumu MASTERPIECE a zároveň novej kolekcie merchu s rovnomenným názvom. Okrem toho v nedeľu večer vydala obľúbená speváčka aj skvelý singel!

V poradí štvrtý Simin album obsahuje 12 skladieb, z ktorých dva duety už jej priaznivci veľmi dobre poznajú. Po songu Riť so speváčkou Tinou a V oblakoch s Benom Cristovaom vyšla v nedeľu podvečer sólová novinka Sám, v ktorej sa určite nájde každý, kto mal už niekedy rany z lásky.

,,Opisuje stav, kedy si po rozchode a si zároveň smutný a zároveň nahnevaný. V podstate ani nevieš, čo máš cítiť. Tak sa v tebe všetko že absolútne, absolútne, absolútne bije,“ opísala svoj dokonalý hit s originálnym textom a nápaditým videoklipom Sima.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pieseň talentovaná kráska pôvodne zložila pre českého interpreta, ktorého meno prezrádzať nechce. Napokon sa však rozhodla, že si ju nechá a naspieva v slovenčine. Hoci českým fanúšikom to bude možno ľúto, tí slovenskí sú úplne nadšení, o čom svedčia samé pozitívne reakcie na YouTube.

Zdroj/Foto: YouTube/Sima Official