Pre všetkých fanúšikov slovenskej speváčky Simony Hegerovej prišli Vianoce o pár týždňov skôr. 17. novembra totiž talentovaná Sima priviedla na svet už svoje tretie „dieťatko“, ktoré pomenovala jedinečným názvom Bombím. V tento deň však vyšiel aj novučičký videoklip na skladbu Je mi jedno!

Sima má za sebou poriadne hektické obdobie, nakoľko všetky svoje sily a čas sústredila najmä do nového albumu Bombím – z neho už môžete poznať veľký letný hit Flirt. V rovnako chytľavom a hravom duchu sa nesie aj speváčkina horúca novinka Je mi jedno, v ktorej sa rozhodne nájde každá z nás.

,,Poznáte ten pocit, keď sa ráno zobudíte a máte úplne všetko na háku? Presne túto náladu opisuje skladba #JeMiJedno,“ Sima predstavila v jednoduchosti svoj nový singel, ktorý od fanúšikov zbiera samé komplimenty. Tie ale neobchádzajú ani kráskinu nezvyčajnú vizáž – s novým album totiž prišiel aj zbrusu nový účes!

Mladá hviezdička dala nateraz zbohom povestným copíkom či dredom a pozornosť publika si užíva v krátkovlasej parochni slabulinko ružového odtieňu. V takomto účese Sima dokonca mnohým pripomína jej austrálsku kolegyňu Siu, ktorej hustý blond bob sa stal doslova ikonickým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/simonahegerova