Koncom augusta naše uši opantala Sima Martausová nádhernou baladou Nenahraditeľná, ktorú doplnila rovnako emotívnym videoklipom. Ten do dnešného dňa nazbieral viac ako 2,5 milóna pozretí, čo je na slovenská pomery naozaj veľký úspech. Vyzerá to ale tak, že naň krásna speváčka nadviaže svojou horúcou novinkou Čaro obyčajných vecí.

11. novembra malo dôvod na oslavu hneď niekoľko známych tvárí. Okrem všetkých mužov s menom Martin si mohli pripiť napríklad aj Janko Koleník, ktorý oslávil 39. narodeniny, či Dara Rolins, ktorá po dlhšej hudobnej odmlke vypustila do sveta novú skladbu Svitá. Svoj pohárik na úspech ale mohla rovnako tak pozdvihnúť aj Sima Martausová!

Sima Martausova

Čaro obyčajných vecí

30-ročná speváčka z Považskej Bystrice včera na YouTube predstavila nový videoklip k skladbe Čaro obyčajných vecí. Svoju novinku Sima okomentovala veľmi stručne a jasne. „..pieseň o obyčajných momentoch a o krásnych ľuďoch, ktorí majú pre mňa neobyčajnú hodnotu:-),“ napísala na Instagram, pričom keď sa započúvate do samotného textu, dáte talentovanej kráske za jednotlivé verše určite sto bodov zo sto. A keď sa k tomu ešte pridá úžasná hudba doladená saxofónom, ide doslova o balzam na dušu.

Sima Martausova

Táto novinka žne zatiaľ nenormálny úspech a valia sa na ňu samé pozitívne reakcie. Simu nám dokonca závidia aj naši českí bratia. „Závidím Slovákům tuto zpěvačku s citem, která má takto smysluplné, naplňující texty. Respekt a kéž by se i u nás v Čechách taková zrodila…,“ zverejnil Radek pod videom, pri ktorom po jednom dni svieti číslo 73 tisíc.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/simamartausova