Ako sa hovorí 100 ľudí, 100 chutí. Kým niektoré z nás snívajú o štíhlej postave, iné si kvôli nej musia vytrpieť tony posmeškov. Telom modelky sa môže pýšiť i speváčka Sima, ktorej krivky však od mládencov častokrát schytávajú nepríjemné komentáre. Príťažlivá kráska sa tak na ne rozhodla ostro zareagovať.

Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok, ktorá pred pár dňami predstavila so Separom parádnu rapovú novinku, si s priateľom Gajlom odskočila po vyčerpávajúcej práci okolo vydania nového albumu Podla seba do slnečného Thajska.

Sima

Väčšinu dní v teplej krajine trávi Sima, samozrejme, viac odhalená ako zahalená, preto sa i na svojich záberoch zverejnených na Instagrame posledné dni vyskytuje v plavkách. A práve takéto polonahé fotky podnietili ľudí k nepríjemným komentárom týkajúcich sa speváčkinej štíhlej postavy. Fanúšikovia totiž blondínke odporúčajú, aby pribrala – v horších prípadoch sa jej posmievajú za malé prsia.

Slabšie ženské duše by možno ostré slová smerované od opačného pohlavia zaboleli, 22-ročná Tranvčanka sa však na ich šíriteľov pozerá úplne inak. Hoci priznáva, že v minulosti z nich bola dosť smutná, dnes s ňou už hejty nič nerobia. ,,Niektorí chlapci sú proste zaostalí a ženské telo ešte naživo nevideli, videli ho asi iba v po*ne, a preto ešte nevedia, že každé ženské telo je ÚPLNE INÉ – presne tak ako aj každé mužské telo je iné,“ začala svoj veľavravný odkaz Sima, ktorá upozorňuje na to, že vyčítať žene, že nemá prsia, je to isté, akoby sme my chlapom vyčítali, že majú v trenkách cverničku.

Sima

,,Každý má možnosť výberu svojho partnera, ale nikto by ti nemal vyčítať niečo, s čím sa narodíš…. Nemá to nič spoločné s tým, že “vyjadriš svoj názor”, lebo mňa napríklad vôbec ten názor nezaujíma a jediné, čo mi tým povieš je, že ako ďaleko je tvoja výchova, všetky negatívne komenty ohľadom toho beriem ako primitivizmus a nevyspelosť, lebo rozumný vyspelý chlap nemá potrebu svojím presvedčením a preferenciou dod*bávať, ale namiesto toho si vyberie takú ženu, ktorá sa mu páči,“ znejú speváčkine ostré slová určené mužom, ktorí sa posmievajú z jej útlejších proporcií.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver Sima dodala, že sa nemožno čudovať tomu, že ženám väčšinou imponujú starší muži, pričom uviedla, že ona má doma takého, ktorý je úplne niekde inde než tínedžeri komentujúci jej fotky. ,,Nikto ti nemá právo určovať, ako máš vyzerať, či čo máš robiť so svojím telom, JEDINE TY SAMA / SÁM,“ uzavrela svoj príhovor hviezdička – v plnom znení si ho môžete prečítať nižšie.

Sima s priateľom Gajlom
Sima s priateľom Gajlom

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova