Kto pozná Simu a zároveň má v merku jej skladby, vie, že speváčkine texty sa častokrát točia okolo vzťahov, lásky, sklamania, avšak každý jeden vychádza z jej srdca. A to patrí už viac než štyri roky producentovi Tomášovi Gajlíkovi.

Hoci má Simona Hegerová len 22 rokov, prešla si už neľahkými vzťahovými obdobiami, ktoré zmapovala do viacerých svojich skladieb, pričom sa v nich Sima nevýhýbala ani citlivým témam ako nevera či lož. Časy plné sklamania a bolesti má ale kráska z Trnavy našťastie za sebou – po jej boku stojí skvelý a milujúci muž, známy pod prezývkou Gajlo.

Sima s priateľom Gajlom

Dvojica, ktorú spája nielen vzájomná láska, ale aj práca, keďže Gajlo je Siminým dvorným producentom a manažérom, pred viac než dvomi týždňami odišla dovolenkovať do obľúbeného Thajska, kde si konečne užila zaslúžený oddych. Usmievavá blondínka sa tak po niekoľkých plavkových záberoch pochválila aj svojím priateľom, čo je u nej priam výnimočná situácia. Speváčka totiž nepatrí medzi ženy, ktoré by Instagram zaplavovali zaľúbenými fotkami.

Sima

,,…Čokoľvek sa stane, navždy budem tvoja Dory. …Krásna dovolenka za nami a od zajtra šup do práce,“ vyznala sa pri spoločnej plážovej snímke Sima. Napriek tomu, že je medzi zaľúbencami 18-ročný rozdiel, vôbec to na nich nebadať – vyzerajú spolu naozaj dokonalo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sima

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, tomigajlo