Špeciálna Farma X priniesla už množstvo prekvapení a nečakaných zvratov. Dokonca máme možnosť sledovať aj odhalenia zo životov známych tvárí, ktoré by sme sa inak nedozvedeli. Jednou z najvýraznejších postáv sa stala práve Silvia Šuvadová, ktorá sa po vypadnutí podelila o trpké zážitky a emócie spojené s farmou.

Herečka priznala, že po istej dobe strávenej mimo bežného života, sa len pomaly vracia do starých koľají. Bezprostredne po vypadnutí z duelu prežívala stavy, ktoré sa len ťažko dajú pochopiť. „Asi týždeň som sa v noci prebúdzala a myslela som si, že som ešte na Farme. Návrat do toho bežného života nie je úplne ľahký, deje sa to veľmi postupne,” povedala otvorene o problémoch, ktorým musela čeliť po návrate domov.

silvia suvadova farma

Silvia pokračovala ďalej a spomenula si na chvíle, ktoré pokladá za najťažšie okamihy počas svojho účinkovania v reality show. „Počas celého nášho bytia na Farme bolo na nás smerovaných 30 kamier. Predstav si, že cítiš niečo, čo by si trebárs potrebovala spracovať sama, a to sa nedalo. Okrem toho, keď som zaliezla do toho svojho domčeka, sa tam nedalo byť sama,” spomína mierumilovná blondínka.

Po tom, ako vypadli z hry Silviine kamarátky Twiinsky, a naviac bola neskôr herečka zvolená ešte aj za slúžku, sa jej celá situácia na statku zhoršila omnoho viac. Farmári totiž spiritualistke vyčítali, že je v kuchyni lenivá a pomalá, a že nevie variť. Šuvadová sa ale obhajuje tým, že práve v tom čase mávala bolesti kvôli natiahnutým svalom a trpela nedostatkom spánku. Takéto veci sa však počas vysielania neobjavia. Na záver zhodnotila, že odišla v pravý čas a nakoniec bola aj rada, že Farmu opúšťa.

silvia suvadova farma

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram, Facebook