Tento týždeň sa naše hlavné mesto nesie v znamení prestížnej udalosti Bratislavské módne dni. Populárnu akciu si nemohla nechať ujsť ani veľká hviezda slovenského šoubiznisu Silvia Kucherenko – tá sa s novým imidžom stala dokonalým spestrením podujatia.

Bratislava každoročne privíta najväčšiu módnu udalosť v našich končinách, kde sa mnohé celebrity doslova predbiehajú, ktorá z nich sa predvedie v tom najlepšom svetle. Tento rok sa úžasný výkon podaril prostorekej Silvii Kucherenko, pričom kráska rozhodne nič nenechala na náhodu.

kucherenko

Silvia sa na Instagrame pochválila fotkou, ktorá priaznivcov totálne ohúrila. V luxusných bielych šatách v talianskom štýle v kombinácii s vysokými koženými čižmami na opätkoch sa na akcii stala doslova neprehliadnuteľnou.

silvia kucherenkoVýrazné líčenie Sisa doladila zaujímavými doplnkami v podobe zdobenej kabelky či uniformovej čiapky, ktorá nádherne zvýraznila jej hustú blond hrivu. Za tento trendový outfit si Silvia od nadšených fanúšikov vyslúžila nemalé množstvo lajkov a pochvalných komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

instagram

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko