Neodmysliteľnou súčasťou života Silvie Kucherenko je jej rodina. Kým synčeka Alexandra, sestru Števku, neter Karin či maminu Moniku ukazuje modelka na svojich sociálnych sieťach pomerne často, jej sympatický tatko sa na nich zjavuje len sporadicky. Málokto tak možno vie, že vyzerá úplne ako dvojník Andreja Kisku!

Silvia Kucherenko sa vo svete slovenského šoubiznisu pohybuje približne od roku 2003, kedy randila s moderátorom Vilom Rozborilom. Dnes by sme tak našli už naozaj málokoho, kto by o tejto kontroverznej modelke nevedel. Sisini fanúšikovia ale veľmi dobre poznajú aj členov jej rodiny, nakoľko sa nimi rada pochváli na sociálnych sieťach.

Silvia so svojou krásnou maminou

Najnovšie sa blondínka ukázala v spoločnosti otca, ktorý vyzerá ako dvojča nášho bývalého prezidenta! Pri príležitosti jeho narodenín totiž kráska na Instagrame zverejnila spoločný záber, pričom verejnosti ozrejmila, že práve on môže za to, že je taká rozhýčkaná ,,To on ma tak rozmaznal… stále mi kúpil, čo som chcela… šaty na stužkovú za 30 tis SK, stále nové auto… no rozmaznaná ceruška,“ Silvia priznala na rovinu. 

Otcovu podobu s bývalou hlavou Slovenskej republiky si všimli aj Sisini sledovatelia. ,,Preboha. Ja som si najskôr myslela, že to je Kiska,“ napísala k fotke istá Tamarka, pričom iná reakcia znela, či páni Štefan a Andrej nie sú náhodou bratranci. ,,Neviem o tom, ale veľa ľudí mi to tu píše, že ako sa podobajú aj do správ,“ odpísala pobavená Kucherenko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kucherenko otec

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko