Kontroverzná Silvia Kucherenko sa vo vodách šoubiznisu pohybuje približne od čias, ako tvorila pár so známym moderátorom Vilom Rozborilom, kedy mala len 21 rokov. Za tú dobu si už kráska stihla vybudovať silné meno a nazbierať množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Jedným z nich je tak určite aj stretnutie s americkou hviezdou!

36-ročná modelka rozdeľuje slovenský národ doslova na dva tábory. Kým jedni s napätím, mužské osadenstvo i s tečúcimi slinkami, sledujú každý pohyb Sisinho príťažlivého tela, iní jej vzhľad najmä kvôli gigantickým perám ostro kritizujú. Silviine ústa však v minulosti vôbec neboli také veľké ako dnes, čoho dôkazom je snímka s americkou herečkou Tarou Reid.

Silvia Kucherenko

Známa blondínka si totiž prednedávnom zaspomínala na moment, kedy sa jej podarilo stretnúť sa práve s hviezdičkou známou z legendárnej série filmov Prci, prci, prcičky. Dievčatá, pôsobiace ako sladké tínedžerky, sa spolu, samozrejme, vyfontili, pričom záberom by ľudí pokojne mohli obalamutiť, že sú sestry. Nemyslíte? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce správy medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Kucherenko

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko, tarareid