Aj vás rozčuľuje neporiadok na toaletách, ktorý tam nechávajú samotné ženy? Prečítajte si slová istej pani, ktorá už nedokázala mlčať, pretože jej takéto správanie príde vyslovene hnusné. 

Internetom koluje verejný odkaz ženy, ktorá sa rozhodla Slovenkám prehovoriť do duše. Tá sa už nedokáže pozerať na nechutné verejné ženské toalety, ktoré sú podľa nej otrasné preto, že sa niektoré „slečny“ nevedia správať. Množstvo nepríjemných skúseností s používaním WC v hoteloch, na letiskách, v reštauráciách či hocikde inde ju rozzúrili natoľko, že sa neudržala a zverejnila dlhý, ale za to trefný odkaz.

,,Milé dámy, prišla som sa verejne priznať, pretože mám pocit, že to potrebujete ako soľ. Dúfam, že sú medzi vami aj také, ktorých sa to netýka a pre vás ostatné: prosím vás v mene nás všetkých žien, ktoré nestratili súdnosť a zmysel pre základné hygienické návyky… naučte sa močiť a defekovať ako ľudia!!! Nech kdekoľvek navštívim verejné alebo spoločné toalety, je takmer pravidlom, že nájdem misu pokrstenú močom, prípadne skrášlenú zvyškami exkrementov. Je jedno či idem na WC vo vlaku, na letisku, v nákupnom centre alebo na lekárskej fakulte či v luxusnom hoteli… Všade sa stretávam s rovnakým problémom. Pokiaľ už ani lekárky a medičky nie sú schopné normálne si sadnúť na toaletu a vymočiť sa, je to fakt smutné. Naozaj vám nie je trápne, keď sa s niekým míňate vo dverách a on tam po vás nájde všetok ten bodrel? Myslíte si, že nás, ktorým zostala ešte štipka slušnosti, baví utierať vaše výlučky, aby sme sa nemuseli pri odchode hanbiť tak ako by ste sa mali vy? Vždy po takomto náleze, keď zase utieram niečie š*anky (ospravedlňujem sa za pejoratívum) mám chuť vziať dotyčnú osobu za vlasy a vytrieť celú misu jej ksichtom, aby si doživotne zapamätala, že močiť ako dobytok si môže doma a pokiaľ ju to uspokojuje, nech si omočí pre mňa za mňa aj steny a strop ale prosím Vás, pokiaľ vykonávate potrebu na spoločných/verejných toaletách, naučte sa dve zakladné veci: a/ nemočím na sedadlo misy ani mimo misu, ani na podlahu, ani nikde inde než je časť misy na to určená. b/ pokiaľ sa mi nejakým spôsobom podarilo toaletu znečistiť, vezmem papier a poutieram ju po sebe + pokiaľ ju za*eriem tak vezmem kefu a očistím svoje exkrementy, pretože nik na ne nie je zvedavý. Verte, že ani pani upratovačka, ktorá je za čistenie platená ich nechce vidieť. A ďalšia vec, ku ktorej snáď ani nemá cenu sa vyjadrovať… Milujem všetky husi, ktoré sa chodia na spoločné toalety líčiť, fotiť alebo preberať svoj milostný život, zatiaľ čo vy sa ani nemôžete v kľude… (veď viete čo)… lebo častokrát ide bohužiaľ o vaše známe a je vám pomerne trápne… Ženy uvedomte sa konečne!!! Ďakujem za pozornosť.“

Zdroj: Facebook/Priznania žien | Foto: Pixabay